Menu
2018 09. januar kl. 13:49
KHIF indkalder til generalforsamling
2017
15. december kl. 10:06 NY SPONSORAFTALE I KOLDBY HØRDUM IF
2017
04. december kl. 11:27 Julefrokost 2017 i Hørdum Hallen
2017
21. november kl. 19:20 KHIF Julekalender
2017
09. november kl. 22:10 Intern Præmiespil - Sidste udtrækning i år

Sponsorer

Ugens hjemmekampe
Januar 2018
20.
lørdag
10.00
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 291
Hørdum Hallen
MorsØ FC (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
10.20
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) INDE • Pulje 240
Sjørring Hallen
Sjørring B
Sjørring Hallen
20.
lørdag
10.24
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 291
Hørdum Hallen
Hurup IF (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
10.32
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 291
Hørdum Hallen
Hurup IF (2)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
10.56
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 291
Hørdum Hallen
MorsØ FC (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
11.30
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) INDE • Pulje 240
Sjørring Hallen
Hanstholm IF
Sjørring Hallen
20.
lørdag
11.50
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 203
Sjørring Hallen
HBV Sydthy (1)
Sjørring Hallen
20.
lørdag
12.10
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 177
Hørdum Hallen
MorsØ FC (4)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
12.50
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 177
Hørdum Hallen
Sydmors IF
Hørdum Hallen
20.
lørdag
12.50
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 203
Sjørring Hallen
Sydmors IF
Sjørring Hallen
20.
lørdag
13.00
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U16
Regionsfinale - U16 Drenge B INDE • Pulje 1
Liseborg Centret
Ørnhøj/Abildå B1986
Liseborg Centret
20.
lørdag
13.10
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U15
U15 Drenge B (03) INDE • Pulje 62
Hørdum Hallen
Frøstrup/Hannæs IF (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
14.10
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U15
U15 Drenge B (03) INDE • Pulje 62
Hørdum Hallen
Nors B (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
14.36
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U16
Regionsfinale - U16 Drenge B INDE • Pulje 1
Liseborg Centret
Snejbjerg SG&I
Liseborg Centret
21.
søndag
11.52
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 101
Nors Hallen
Nors B (1)
Nors Hallen
21.
søndag
13.00
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 136
Hanstholm Hallen
FS Midtthy (2)
Hanstholm Hallen
21.
søndag
13.04
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 101
Nors Hallen
MorsØ FC
Nors Hallen
21.
søndag
13.40
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 136
Hanstholm Hallen
Hanstholm IF
Hanstholm Hallen
21.
søndag
14.12
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 105
Hanstholm Hallen
Sjørring B
Hanstholm Hallen
21.
søndag
14.16
Koldby/Hørdum IF
Herrer
M+32
M+32 INDE • Pulje 1
Nors Hallen
Nors B
Nors Hallen
21.
søndag
14.16
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 65
Fursund Hallen
HBV Sydthy
Fursund Hallen
21.
søndag
15.24
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 105
Hanstholm Hallen
HBV Sydthy
Hanstholm Hallen

DBU Jylland

DGI gymnastik