Menu

Støtteforeningen

Støtteforeningen støtter KHIF økonomisk. 
Støtteforeningen medvirker med hjælpere ved KHIFs forskellige arrangementer.
Støtteforeningen medvirker ved vedligeholdelse og forskønnelse af KHIFs baneanlæg og klubhus.
Hovedsponsor for støtteforeningen er Sparekassen Thy

BLIV MEDLEM AF STØTTEFORENINGEN ved henvendelse til en af følgende: 

   Navn:  Adresse  Tlf.  E-mail:
Formand:  Keld Lauridsen, Gyvelvænget 8, 7755 Bedsted  21291590  keld_l@post10.tele.dk
Næstformand: Mogens Jensen, Biblioteksvej 7, 7752 Snedsted  51806917  beogmo@live.dk
Kasserer: Sonja Pedersen, Thorsvej 28, 7752 Snedsted  29444695  thorsvej28@privat.dk
Sekretær: Jens Ole Bjerregaard, Stadionvej 1a, 7752 Snedsted  20291354  vitaogole@hotmail.com
Øvrig bestyrelse: Svend Aage Jacobsen, Biblioteksvej 10, 7752 Snedsted  20301274  cssjacobsen@altiboxmail.dk
  Morten Bjerregaard, Svinget 11, 7752 Snedsted  61349921  svinget11@altiboxmail.dk

Sponsorer

Ugens hjemmekampe
Januar 2018
20.
lørdag
10.00
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 291
Hørdum Hallen
MorsØ FC (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
10.20
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) INDE • Pulje 240
Sjørring Hallen
Sjørring B
Sjørring Hallen
20.
lørdag
10.24
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 291
Hørdum Hallen
Hurup IF (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
10.32
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 291
Hørdum Hallen
Hurup IF (2)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
10.56
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (11) INDE • Pulje 291
Hørdum Hallen
MorsØ FC (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
11.30
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) INDE • Pulje 240
Sjørring Hallen
Hanstholm IF
Sjørring Hallen
20.
lørdag
11.50
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 203
Sjørring Hallen
HBV Sydthy (1)
Sjørring Hallen
20.
lørdag
12.10
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 177
Hørdum Hallen
MorsØ FC (4)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
12.50
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) INDE • Pulje 177
Hørdum Hallen
Sydmors IF
Hørdum Hallen
20.
lørdag
12.50
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) INDE • Pulje 203
Sjørring Hallen
Sydmors IF
Sjørring Hallen
20.
lørdag
13.00
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U16
Regionsfinale - U16 Drenge B INDE • Pulje 1
Liseborg Centret
Ørnhøj/Abildå B1986
Liseborg Centret
20.
lørdag
13.10
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U15
U15 Drenge B (03) INDE • Pulje 62
Hørdum Hallen
Frøstrup/Hannæs IF (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
14.10
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U15
U15 Drenge B (03) INDE • Pulje 62
Hørdum Hallen
Nors B (1)
Hørdum Hallen
20.
lørdag
14.36
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U16
Regionsfinale - U16 Drenge B INDE • Pulje 1
Liseborg Centret
Snejbjerg SG&I
Liseborg Centret
21.
søndag
11.52
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 101
Nors Hallen
Nors B (1)
Nors Hallen
21.
søndag
13.00
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 136
Hanstholm Hallen
FS Midtthy (2)
Hanstholm Hallen
21.
søndag
13.04
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U13
U13 Drenge B (05) INDE • Pulje 101
Nors Hallen
MorsØ FC
Nors Hallen
21.
søndag
13.40
Koldby/Hørdum IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) INDE • Pulje 136
Hanstholm Hallen
Hanstholm IF
Hanstholm Hallen
21.
søndag
14.12
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 105
Hanstholm Hallen
Sjørring B
Hanstholm Hallen
21.
søndag
14.16
Koldby/Hørdum IF
Herrer
M+32
M+32 INDE • Pulje 1
Nors Hallen
Nors B
Nors Hallen
21.
søndag
14.16
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U15
U15 Drenge C (03) INDE • Pulje 65
Fursund Hallen
HBV Sydthy
Fursund Hallen
21.
søndag
14.52
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U16
Regionsfinale - U16 Drenge A INDE • Pulje 1
Ørslevkloster Hallen
Foulum IF
Ørslevkloster Hallen
21.
søndag
15.24
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer
U13
U13 Drenge C (05) INDE • Pulje 105
Hanstholm Hallen
HBV Sydthy
Hanstholm Hallen
21.
søndag
16.04
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer
U16
Regionsfinale - U16 Drenge A INDE • Pulje 1
Ørslevkloster Hallen
NUGF Viborg (1)
Ørslevkloster Hallen

DBU Jylland

DGI gymnastik